PONIEDZIAŁEK 02 .03.2020 r.

Śniadanie: Kakao na mleku/herbata z cytryną, grupa IV i V stół szwedzki: pieczywo wieloziarniste z masłem, szynką, jajko, papryka

Pomarańcza

Obiad: Barszcz ukraiński, naleśniki z serem i musem truskawkowym, kompot

Podwieczorek: Herbata miętowa, pieczywo mieszane z masłem , serem żółtym

WTOREK 03.03.2020 r.

Śniadanie: Owsianka na mleku /herbata, pieczywo mieszane z pastą z wędliny i jajka, ogórek kiszony

Jabłko

Obiad: Ogórkowa, pieczeń rzymska z sosem pieczarkowym, ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot owocowy

Podwieczorek: Herbata z cytryną, ciasto własnego wypieku z jabłkiem

ŚRODA 04.03.2020 r.

Śniadanie: Kawa inka na mleku/ herbata z cytryną, grupa IV i V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem , polędwicą, twarożek , ogórek zielony

Gruszka

Obiad: Pomidorowa z ryżem, kotlet z piersi kurczaka w sezamie, buraczki, kompot owocowy

Podwieczorek: Budyń, podpłomyki

CZWARTEK 05.03.2020 r.

Śniadanie : Zacierki na mleku/herbata, pieczywo mieszane z pastą jajeczną ze szczypiorkiem

Banan

Obiad: Kalafiorowa, kulki mięsne w sosie pomidorowym, makaron pióra, surówka z kapusty pekińskiej, marchwi i jabłka, kompot

Podwieczorek: Herbata z cytryną, ryż z duszonym jabłkiem, jogurt naturany

PIĄTEK 06.03.2020 r.

Śniadanie: Kakao na mleku/herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, ogonówką, pomidor

Jabłko

Obiad: Porowa, ziemniaki, ryba smażona, surówka z kiszonej kapusty, kompot

Podwieczorek: Herbata rumiankowa, chałka z masłem

PONIEDZIAŁEK 09 .03.2020 r.

Śniadanie: Kakao na mleku/herbata z cytryną, grupa IV i V stół szwedzki: pieczywo wieloziarniste z masłem, szynką, serem żółtym, pomidor, ogórek kiszony

Pomarańcza

Obiad: Pieczarkowa z makaronem, kotlecik jajeczny, ziemniaki,surówka z marchewki i jabłka, kompot

Podwieczorek: Kasza manna na mleku z malinami

WTOREK 10.03.2020 r.

Śniadanie: Ryż na mleku /herbata z cytryną, pieczywo mieszane z pastą z wędliny, jajko, papryka

Jabłko

Obiad: Rosół z makaronem, ziemniaki, bitki z szynki, fasolka szparagowa, kompot owocowy

Podwieczorek: Kakao, ciasto jogurtowe

ŚRODA 11.03.2020 r.

Śniadanie: Kawa inka na mleku/herbata z cytryną, grupa IV i V stół szwedzki: pieczywo mieszane z ogonówką, cykoria, jajko, pomidor

Banan

Obiad: Cygańska, zapiekanka warzywna z ryżem brązowym, Salata lodowa z rzodkiewką i szczypiorkiem, galaretka

Podwieczorek: Herbata miętowa, placek drożdżowy z szynką

CZWARTEK 12.03.2020 r.

Śniadanie : Płatki jęczmienne na mleku, pieczywo mieszane z masłem, twarożkiem

Jabłko

Obiad: Ryżanka, ryba pieczona z warzywami, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot

Podwieczorek: Herbata owocowa, sałatka jarzynowa, bułka z masłem

PIĄTEK 13.03.2020 r.

Śniadanie : Herbata z cytryną, pieczywo mieszane z pastą z makreli i jajka, ogórek kiszony

Gruszka

Obiad: Szczawiowa z jajkiem, ziemniaki, pyzy z mięsem, marchewka z jabłkiem, kompot owocowy

Podwieczorek: Jogurt naturalny z bakaliami

PONIEDZIAŁEK 16.03.2020 r.

Śniadanie: Kakao na mleku/herbata z cytryną, grupa IV i V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, polędwicą drobiową, ogórek zielony,pomidor

Jabłko

Obiad: Grochowa, pierogi leniwe z truskawkami, kompot

Podwieczorek: Herbata rumiankowa, bułeczka z masłem, sałatka makaronowa z szynką, serem i ogórkiem

WTOREK 17.03.2020 r.

Śniadanie: Makaron na mleku /herbata, pieczywo mieszane z masłem, ser żółty, papryka

Gruszka

Obiad: Zupa jarzynowa, gulasz wołowy, kasza bulgur , surówka z czerwonej kapusty, galaretka

Podwieczorek: Herbata owocowa, ciasto drożdżowe własnego wypieku

ŚRODA 18.03.2020 r.

Śniadanie: Kawa inka/herbata z cytryną, grupa IV i V stół szwedzki: pieczywo wieloziarniste z masłem, szynką/dżemem, ogórek kiszony

Pomarańcza

Obiad: Zupa brokułowi, kurczak w sosie chińskim, ryż na sypko, surówka z kapusty pekińskiej i ananasa, jabłka. kompot owocowy

Podwieczorek: Herbata miętowa, pasta z makreli i jajka, bułka z masłem, papryka

CZWARTEK 19. 03.2020 r.

Śniadanie Płatki owsiane na mleku/herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem, polędwica, pomidor

Jabłko

Obiad: Barszcz biały, makaron spaghetti z sosem mięsno-pomidorowym, surówka z białej rzodkwi, marchwi i jabłka, kompot

Podwieczorek: Koktajl truskawkowo-bananowy, podpłomyki

PIĄTEK 20.03.2020 r.

Śniadanie : Kawa inka na mleku/herbata, pieczywo mieszane z masłem, szynką, papryka

Gruszka

Obiad: Krupnik, ziemniaki, kotlety rybne, surówka z kapusty kiszonej po żydowsku, kompot owocowy

Podwieczorek: Herbata owocowa, bułeczka z masłem i twarożkiem bananowym

PONIEDZIAŁEK 23 .03.2020 r.

Śniadanie: Kakao na mleku/herbata z cytryną, grupa IV i V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, polędwicą, jajko, ogórek zielony, papryka

Mandarynka

Obiad: Groszkowa, leniwe z marchewką i jabłkiem, galaretka

Podwieczorek: Ciasto murzynek własnego wypieku

WTOREK 24.03.2020 r.

Śniadanie: Kawa Inka na mleku /herbata, pieczywo mieszane z masłem, szynka z indyka, ser żółty, miód, sałata, papryka/ogórek św.

Pomarańcza

Obiad: Krem z soczewicy z groszkiem ptysiowym, ziemniaki, schab pieczony, fasolka szparagowa, kompot owocowy

Podwieczorek: Jabłuszko pieczone z miodem i rodzynką, podpłomyki

ŚRODA 25.03.2020 r.

Śniadanie: Płatki owsiane na mleku/ herbata z cytryną, grupa IV i V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem ,polędwica, pomidor/rzodkiewka

Gruszka

Obiad: Barszcz biały , pyzy z mięsem, surówka z kiszonej kapusty, kompot owocowy

Podwieczorek: Napar herbaty rumiankowej, bułka z twarożkiem brzoskwiniowym

CZWARTEK 26. 03.2020 r.

Śniadanie : Kakao na mleku/herbata, grupa II, III i IV stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, szynka, jajko na twardo, sałata, pomidorki koktajlowe, ogórek św.

Banan

Obiad: Pomidorowa z makaronem, ziemniaki, kotlet mielony, mizeria, kompot

Podwieczorek: Galaretki i mix owoców

PIĄTEK 27.03.2020 r.

Śniadanie: Kawa Inka na mleku, pieczywo z masłem, ogonówka, papryka

Winogrona

Obiad: Barszcz ukraiński, ziemniaki, ryba pieczona z ziołami, surówka selerowa z rodzynkami, kompot

Podwieczorek: Budyń waniliowy z malinami, chrupki kukurydziane

PONIEDZIAŁEK 30.03.2020 r.

Śniadanie : Zacierki na mleku , herbata, grupa IV i V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, szynka z indyka, pomidor

Mandarynka

Obiad: : Porowa, naleśniki z musem truskawkowym, kompot owocowy

Podwieczorek: Napar herbaty miętowej, pieczywo mieszane z pastą z makreli wędzonej i jajka, ogórek kiszony , jabłko

WTOREK 31.03.2020 r.

Śniadanie : Płatki owsiane na mleku , herbata, pieczywo mieszane z masłem, polędwicą, cykoria

Banan

Obiad: Kapuśniak, makaron kolorowy, pulpety drobiowe w sosie jarzynowym, ogórek kiszony, kompot

Podwieczorek: Herbatka miętowa, jogurt naturalny z bakaliami