Poniedziałek 30.09.2019 r.

Śniadanie: Kakao na mleku/herbata, grupa III, IV i V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, schab pieczony, twarożek, sałata, papryka, ogórek św.

Banan

Obiad: Brokułowa, ryż, pierś z kurczaka w sosie chińskim, surówka z kap. pekińskiej, marchewki i jabłka, kompot

Podwieczorek: Napar herbaty owocowej, bułeczka z masłem, sałatka jarzynowa, jabłko

 

 

Jadłospis do pobrania —> pażdziernik

WTOREK 01.10.2019 r.

Śniadanie: Płatki jęczmienne na mleku, herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem ,polędwicą sopocką, rzodkiewka

Gruszka

Obiad: Rosół z makaronem, ziemniaki, kurczak pieczony, mini marchewka/szpinak got., kompot

Podwieczorek: Bawarka, ryż z jabłuszkiem duszonym i jogurtem nat.

ŚRODA 02. 10.2019 r.

Śniadanie : Kakao na mleku/herbata, grupa III, IV, V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, ogonówka, jajko na twardo, sałata, pomidor, ogórek św.

Jabłko

Obiad: Kalafiorowa, kopytka, gulasz wołowy w sosie pieczarkowym, ogórek kiszony/pomidor z cebulką, kompot owocowy

Podwieczorek: Napar herbaty rumiankowej, kanapka z twarożkiem bananowym, jabłko

CZW ARTEK 03.10.2019 r.

Śniadanie : Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pastą rybna, ogórek kisz.

Banan

Obiad: Zupa z fasolką szparagową , pyzy z mięsem, surówka z kiszonej kapusty, kompot

Podwieczorek: Galaretki, sałatka owocowa: arbuz, ananas, winogrona, brzoskwinia, gruszka

PIĄTEK 04 .10.2018 r.

Śniadanie: Kawa Inka na mleku/herbata z cytryną, pieczywo wieloziarniste z masłem, szynką z indyka, papryka

Jabłko

Obiad: Barszcz ukraiński, ziemniaki, kotlecik rybny, surówka z selera, marchwi i jabłka, kompot

Podwieczorek: Koktajl truskawkowo – bananowy, chałka z masłem i dżemem

PONIEDZIAŁEK 07.10.2019 r.

Śniadanie: Kawa Inka na mleku /herbata, grupa III, IV, V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, ogonówka, ser żółty,, sałata, papryka/ogórek św.

Jabłko

Obiad: Pazibroda, ziemniaki, kotlecik jajeczny, surówka z kapusty pekińskiej, ananasa i jabłka, kompot owocowy

Podwieczorek: Kakao, ciasto drożdżowe własnego wypieku

WTOREK 08.10.2019 r.

Śniadanie: Płatki owsiane na mleku, herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem , szynką z indyka, rzodkiewka

Gruszka

Obiad: Koperkowa, makaron pióra, kulki mięsne w sosie pomidorowym, surówka z kalarepki, pomidorka i papryki, kompot owocowy

Podwieczorek: Kasza manna z malinami, chrupacze

ŚRODA 09. 10.2019 r.

Śniadanie : Kakao na mleku/herbata, grupa III, IV, V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, szynką, serek wiejski, sałata, pomidor, ogórek św.

Jogurt nat. z bananem

Obiad: Krupnik z kaszą pęczak, ziemniaki z koperkiem schab pieczony, mizeria z jogurtem Nat., kompot

Podwieczorek: Napar herbaty miętowej, pieczywo mieszane z pastą z makreli wędzonej i jajka, ogórek mał., jabłko

CZWARTEK 10.10.2019 r.

Śniadanie : Ryż na mleku , herbata, pieczywo mieszane z masłem, polędwicą, papryką

Winogrona

Obiad: Grochowa, ziemniaki , ryba pieczona z warzywami, surówka z kiszonej kap., kompot owocowy

Podwieczorek: Herbata owocowa, jabłko pieczone z miodem i rodzynkami

PIĄTEK 11 .10.2019 r.

Śniadanie: Kawa Inka na mleku/herbata z cytryną, pieczywo wieloziarniste z masłem, pastą z wędliny i jajka , pomidorem

Gruszka

Obiad: Ogórkowa, naleśniki z serem białym i musem truskawkowym, kompot

Podwieczorek: Herbata rumiankowa, kajzerka z szynką, ogórek św.

PONIEDZIAŁEK 14.10.2019 r.

Śniadanie: Kawa Inka na mleku /herbata, grupa III, IV, V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, polędwicą sopocką, jajko na twardo, sałata, pomidor/ogórek św.

Winogrona

Obiad: Szczawiowa, makaron, pulpety drobiowe w sosie jarzynowym, surówka z kap. Pekińskiej, ogórka, pomidorka i papryki, kompot owocowy

Podwieczorek: Mleko waniliowe, chałka z masłem, banan

WTOREK 15.10.2019 r.

Śniadanie: Płatki owsiane na mleku, herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem i twarożkiem na słodko

Jabłko

Obiad: Pomidorowa z makaronem, ziemniaki, indyk pieczony w żurawinie, surówka z sałaty lodowej, groszku i kukurydzy, kompot owocowy

Podwieczorek: Herbata miętowa, bułka z masłem, sałatka z ryżem i kurczakiem pieczonym

ŚRODA 16. 10.2019 r.

Śniadanie : Kakao na mleku/herbata, grupa III, IV, V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, schabem pieczonym, ser żółty, dżem, sałata, pomidor, ogórek św.

Banan

Obiad: Brokułowa, kasza gryczana/jęczmienna, gulasz wołowy w sosie pieczarkowym, surówka z czerwonej kapusty i papryki, kompot

Podwieczorek: Bawarka, jabłuszka w szlafroczkach – własnego wypieku

CZWARTEK 17.10.2019 r.

Śniadanie : Herbata, pieczywo mieszane z masłem, pastą rybną i ogórkiem mał.

Jogurt nat. z bakaliami

Obiad: Cygańska, kluski leniwe, surówka z marchewki i jabłka, kompot owocowy

Podwieczorek: Kakao na mleku, kajzerka z szynką i pomidorem, jabłko

PIĄTEK 18 .10.2019 r.

Śniadanie: Kawa Inka na mleku/ herbata z cytryną, pieczywo wieloziarniste z masłem, ogonówką, papryką

Gruszka

Obiad: Krem z soczewicy z grzankami, ziemniaki, ryba smażona, surówka porowa, kompot

Podwieczorek: Koktajl owocowy, bułeczka z masłem i miodem

PONIEDZIAŁEK 21.10.2019 r.

Śniadanie: Kakao na mleku /herbata, grupa III, IV, V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, schab pieczony, serek wiejski, sałata, papryka/ogórek św.

Banan

Obiad: Groszkowa, ryż brązowy, kurczak w sosie curry, sałatka z pomidorków i cebulki, kompot owocowy

Podwieczorek: Napar herbaty miętowej, ciasto drożdżowe– własnego wypieku, jabłka

WTOREK 22.10.2019 r.

Śniadanie: Płatki owsiane na mleku, herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem , pastą jajeczną i szczypiorkiem

Gruszka

Obiad: Porowa, ziemniaki z koperkiem, schab duszony w kminku, kalafior, kompot owocowy

Podwieczorek: Budyń czekoladowy, podpłomyki

ŚRODA 23. 10.2019 r.

Śniadanie : Kakao na mleku/herbata, grupa III, IV, V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, ogonówka, jajko na twardo, sałata, pomidor, ogórek św.

Banan

Obiad: Krem z dyni z groszkiem ptysiowym, polędwiczki w sosie jabłkowym, brukselka/marchewka duszona, kompot

Podwieczorek: Herbata owocowa, kanapka na ciepło z serem żółtym i szynką, ketchup

CZWARTEK 24.10.2019 r.

Śniadanie : Makaron na mleku, pieczywo mieszane z masłem, szynką z indyka i pomidorem

Winogrona

Obiad: Kalafiorowa, kotlecik mielony panierowany w otrębach, surówka z buraczków, kompot

Podwieczorek: Herbata miętowa, jabłuszko pieczone z miodem i rodzynkami

PIĄTEK 25 .10.2019 r.

Śniadanie: Kakao na mleku/ herbata z cytryną, pieczywo wieloziarniste z masłem, serem żółtym i papryką

Gruszka

Obiad: Ryżanka, ziemniaki, ryba pieczona z ziołami, surówka selerowa z suszoną morelą, kompot

Podwieczorek: Napar herbaty owocowej, sałatka jarzynowa, kanapka z szynką

PONIEDZIAŁEK 28.10.2019 r.

Śniadanie: Kakao na mleku /herbata, grupa III, IV, V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, polędwica, miód, ser żółty, sałata, papryka/ogórek św.

Winogrona

Obiad: Koperkowa, ryż z kurczakiem w sosie chińskim, surówka z kapusty pekińskiej, marchewki i jabłka, kompot owocowy

Podwieczorek: Bawarka, kanapka z szynką i pomidorem, pomarańcza

WTOREK 29.10.2019 r.

Śniadanie: Płatki jęczmienne na mleku, herbata z cytryną, pieczywo mieszane z masłem ,polędwicą i papryką

Jabłko

Obiad: Pieczarkowa z makaronem, ziemniaki, sznycle schabowe z warzywami, mizeria, kompot owocowy

Podwieczorek: Galaretki, mix owoców: ananas, gruszka, kiwi, pomarańcza

ŚRODA 30.10.2019 r.

Śniadanie: Kakao na mleku/herbata, grupa III, IV, V stół szwedzki: pieczywo mieszane z masłem, szynka z indyka , twarożek wiejski, kiełki rzodkiewki, sałata, pomidor, ogórek św.

Gruszka

Obiad: Barszcz biały, spaghetti w sosie pomidorowym, mix sałat z pomidorkami koktajlowymi, kompot

Podwieczorek: Kasza manna z malinami, chrupocze

CZWARTEK 31.10.2019 r.

Śniadanie: Płatki owsiane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, pastą z wędliny i jajka, papryka

Banan

Obiad: Kalafiorowa, ziemniaki z koperkiem, ryba smażona, surówka z marchewki i jabłka, kompot

Podwieczorek: Napar herbaty owocowej, chałka z masłem i dżemem