Grupa II

W tym roku poznajemy przedszkole, nasze panie i kolegów, znamy już swoje imiona.

Uczymy się trudnej sztuki samodzielności, chętnie się wspólnie bawimy, razem z paniami śpiewamy piosenki oraz uczymy się wierszyków.

Bardzo lubimy wychodzić do naszego kolorowego ogrodu przedszkolnego.

Chętniej przychodzimy do przedszkola, coraz częściej smutek rozstania z rodzicami zastępuje radość i uśmiech.

„Zajęcia otwarte z rodzicami”
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców grupy 2 na zajęcia otwarte, które odbędą się dnia 12.12.2019 o godzinie 15.30 w naszej sali. Podczas zajęć będziemy robić wspólnie z dziećmi choinki na kiermasz Bożonarodzeniowy.

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 W NASZEJ GRUPIE WDRAŻANY BĘDZIE MIĘDZYNARODOWY PROGRAM POWSZECHNEJ DWUJĘZYCZNOŚCI. http://www.dwujezycznedzieci.pl

Drodzy Rodzice, w związku z uczestnictwem Naszego Przedszkola w unijnym projekcie edukacyjnym mającym na celu doskonalenie kompetencji kluczowych u dzieci w wieku przedszkolnym , zachęcamy do organizowania zajęć w przedszkolu dla dzieci z zakresu informatyki, nowoczesnych technologii i przedsiębiorczości