Drogie Dzieci i drodzy Rodzice

Chciałybyśmy bardzo serdecznie podziękować za ten wspólnie spędzony czas zdalnego nauczania, który właśnie się zakończył.

Ostatnie miesiące były bardzo trudne zarówno dla Was dla Waszych Rodziców i dla nas, wszyscy musieliśmy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dziękujemy za wyrozumiałość, wsparcie, za wykonywanie zadań i dzielenie się z nami swoimi osiągnięciami.

Mamy nadzieję, że taka forma kontaktu pozwoliła podtrzymać więź z koleżankami i kolegami (na tym najbardziej nam zależało).

Dziękujemy Rodzicom za dobre chęci, za ciężką pracę jaką codziennie musieli Państwo wykonywać, za życzliwość i serdeczny kontakt.

Kochane Dzieciaczki żegnamy się już wakacyjnie. Życzymy Wam dużo cudownego wypoczynku, pięknej pogody i świetnej zabawy. Mamy nadzieję, że zyskacie dużo sił na przyszły rok.

Do zobaczenia we wrześniu !!!

Pani Dyrektor, grono pedagogiczne i personel pomocniczy.