REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.

Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00.

Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.

Dokumenty można przesyłać na adresy mailowe placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

DO POBRANIA: Nowy Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020_2021

DYŻUR WAKACYJNY

Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach
przedszkolnych w szkołach

W obecnej sytuacji epidemiologicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o
wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny. W dniach 23 – 25
marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekażą rodzicom na adresy mailowe hasła
dostępu.
Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych
lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w
systemie elektronicznej rekrutacji.
Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w
elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku
do przedszkola/szkoły.
Poniżej publikujemy zmodyfikowany harmonogram zapisów oraz zasady organizacji
opieki wakacyjnej w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach w
okresie lipiec – sierpień 2020 r.

harmonogram dla rodziców_zapisy_opieka wakacyjna_2020_wersja 2_kor

Zasady_zapisow_na_opieke_wakacyjna_2020_wer4