SZANOWNI RODZICE

Zgodnie  procedurą bezpieczeństwa obowiązującą w naszym przedszkolu podczas przyprowadzenia dziecka do przedszkola będą obowiązywać dwie bardzo ważne zasady:
1. w szatni będzie mogło przebywać maksymalnie 5 rodziców i dzieci.
2. rodzice obowiązkowo muszą mieć na sobie maseczkę, zachować dystans oraz zdezynfekować ręce w wejściu do przedszkola

Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną procedury bezpieczeństwa obowiązujące

od 1 września, które zamieścimy na stronie

internetowej przedszkola mogą ulec zmianie.

Prosimy o śledzenie AKTUALNOŚCI na stronie internetowej przedszkola.

W zakresie wychowania przedszkolnego obowiązują wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 25 sierpnia br. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.W przypadku zaliczenia gminy/miasta do żółtej i czerwonej strefy działań w czasie epidemii COVID-19 należy zastosować zalecenia dla szkół.

Procedura bezpiecznej organizacji pracy przedszkola podczas reżimu sanitarnego będzie dostępna w zakładce „Dokumenty do pobrania”