Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

WITAMY W PRZEDSZKOLU NR 22

Od września Państwa Dzieci rozpoczną edukację w naszej Placówce. Pierwszym bardzo ważnym etapem pobytu dziecka w Przedszkolu jest proces adaptacji. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami, w których znajdują się najważniejsze informacje dotyczące adaptacji dziecka w przedszkolu, na co zwrócić uwagę i jak przygotować dziecko, by proces ten przebiegał łagodnie i bezstresowo.

Poniżej zamieszczamy terminy spotkań z Panią Dyrektor i Nauczycielami oraz terminy dni adaptacyjnych.

Zebrania organizacyjne dla Rodziców z Dyrektorem i Nauczycielami odbędą sie:

– 25 sierpnia o godz . 17.00

– 02 września o godz. 17.00

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

W sierpniu o ile sytuacja epidemiczna na to pozwoli planujemy zorganizować dwa dni adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych tj. 26, 27 sierpnia o godz. 15.30, na które zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi.

W załączeniu przesyłamy dokumenty (upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola oraz zgody Rodziców), które prosimy uzupełnić i dostarczyć do Przedszkola w dniu zebrania z Rodzicami tj. 25 sierpnia.

Pozdrawiamy serdecznie

Dyrektor i Nauczyciele

Załączniki do pobrania:

Informacja dla rodziców (1)

upoważnienia-do-odbioru-dziecka-aktualne-2021

dokumenty_od_nowego_roku_szkolnego_wer._1