UBEZPIECZENIE DZIECI

Prezentowana oferta INTERRISK S.A. wyłoniona została w drodze postępowania brokerskiego przez konsorcjum brokerskie: Marsh – Supra Brokers.
Oferowane ubezpieczenie dedykowane jest dla uczniów uczęszczających do warszawskich szkół i przedszkoli. Warszawski Program NNW to 8 wariantów do wyboru, które cechuje wysoka suma ubezpieczenia oraz szeroki zakres ochrony.

O przystapieniu do Warszawskiego Programu NNW decydują wyłącznie rodzice bądz opiekuni dzieci. Podkreślamy, że przystąpienie jest dobrowolne.
Korzyści dla Państwa:
• Atrakcyjne warunki ubezpieczenia
• Przystępny cenowo program zapewnia kompleksowa i realna pomoc w przypadku nieszczęsliwych wypadków w szkole jak i podczas innych codziennych aktywnosci: 24/7
• Ochrona została rozszerzona m.in. o wyczynowe uprawianie sportów i zatrucia pokarmowe
Jak przystapić?
1. Nalezy wejść na dedykowaną stronę www https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline oraz wpisać kod dla wybranego wariantu ubezpieczenia
a) z rozszerzeniem sportowym
la8bt lub
b) bez rozszerzenia sportowego
mceph
lub zeskanować kod QR znajdujący sie na materiałach załaczonych do maila (aby zeskanować kod nalezy pobrać bezplatną aplikacje ze sklepu Google Play lub App Store)
2. Wypelnić wszystkie pola wymagane przez aplikacje
3. Oplacić skladke – składka płatna jest jednorazowo za roczny okres ochrony
4. Certyfikat, zakres ubezpieczenia oraz ogólne warunki ubezpieczenia, otrzymacie Panstwo na adres mailowy podany przy zgłaszaniu dziecka do ubezpieczenia

Jesli przystapienie do ubezpieczenia nastapi do 15 pazdziernika 2019 roku, to ochrona ubezpieczeniowa rozpocznie sie od 1 wrzesnia 2019 roku.

Jesli potrzebują Państwo dodatkowych informacji o programie ubezpieczeniowym, warunkach oraz zapisach umownych prosimy i kontakt z Infolinia Supra Brokers S.A.:

Co zrobi

w razie wypadku?
Jeśli zajdzie jakiekolwiek wypadek lub zdarzenia należy:
• Zebrać wszystkie dokumenty potwierdzające leczenia i koszty
• Skontaktować sie z ubezpieczycielem
• Przekazać ubezpieczycielowi cała dokumentację wraz z podaniem numeru konta do odbioru świadczenia
Jak zglosić szkodę?
• telefonicznie pod numerem (22) 575 25 25
• wypelniając formularz internetowy dostępny na stronie https://zgloszenie.interrisk.pl/
• za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając zgłoszenie na adres e-mail szkody@interrisk.pl

Do pobrania NNW: