Całością procesu dydaktyczno – wychowawczo- opiekuńczego w naszym przedszkolu kieruje wykwalifikowana i kreatywna kadra pedagogiczna.
Ustawicznie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe by sprostać nowym wyzwaniom i potrzebom dzieci oraz wzbogacić swój warsztat pracy z dzieckiem.
Przestrzegamy Praw Dziecka. Staramy się , by każde dziecko miało zapewnione poczucie bezpieczeństwa, szacunku, akceptacji, zaufania i tolerancji.
Wśród zatrudnionych nauczycieli tylko dwie nauczycielki posiadają niepełne wyższe, kierunkowe wykształcenie pedagogiczne.
Również zatrudniani w naszej placówce instruktorzy zajęć dodatkowych posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie do pracy z małymi dziećmi.
Jesteśmy dobrze przygotowani do pracy z Państwa dziećmi.

Pracownicy Przedszkola:
Dyrektor- Alicja R.
Kierownik gospodarczy: Małgorzata K.
Sekretarka: Agnieszka O.
Kucharka: Bożena K., pomoc kuchenna:Hanna , Małgorzata S.
Dozorca: Mariusz F.

Gr.I trzylatki: P. Agnieszka O., P. Ania S., pomoc nauczyciela: Katarzyna K., asytentka/woźna: P. Janeczka
Gr.II czterolatki: P. Anna Z, Justyna K, asystentka/woźna: P. Anna N.
Gr. III czterolatki: P. Małgorzata K., P. Kamila S., asystentka/woźna: P. Dorota T.
Gr. IV pięciolatki: P. Joanna Ć, asystentka./woźna: P. Jolanta Ł.
Gr. V pięciolatki: P. Aldona W., P. Katarzyna Cz., asystentka/ woźna: P. Marianna T.
Logopeda : P. Sonia W
Nauczyciel wspomagający: P. Adelina U.

Opieka psychologiczna w roku szkolnym 2021/2022

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna